O nas

Inwestuj PRO

Inwestuj jak profesjonalista! Platforma Inwestuj PRO to połączenie deweloperów, banków, biur nieruchomości i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym skierowanych do każdego. Dzięki nam możesz sprawić, że Twoje oszczędności zaczną przynosić większe zyski niż dotychczas. Idea powstania platformy pojawiła się na spotkaniach z dotychczasowymi klientami i deweloperami. Poniżej znajdziesz trzy najważniejsze pytania i odpowiedzi, które zadają nam nasi klienci.

Co to jest Inwestuj PRO
i kim nie jesteśmy?

Inwestuj PRO nie jest deweloperem. Nie budujemy mieszkań, nie jesteśmy pośrednikiem w sprzedaży mieszkań, nie musisz także wybierać jednego z wielu mieszkań, które oferujemy dzięki platformie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i deweloperami na terenie całego kraju, ale możesz również przyjść do nas ze swoimi, wyszukanymi nieruchomościami a my znajdziemy odpowiednie finansowanie dla nich.

Nie jesteśmy bankiem, funduszem lub grupą kapitałową. To nie my udzielamy kredytu, my dbamy o to aby został naszemu klientowi udzielony przez wybrany bank. Dobieramy taki kredyt, aby był najwygodniejszy i najkorzystniejszy względem jego przychodów.

Skoro nie jesteśmy deweloperem, nie jesteśmy też bankiem – to oznacza, że bierzemy udział w kojarzeniu klientów i pomagamy w zakupie nieruchomości. Nasze umowy są przejrzyste, klient doskonale wie co kupuje i jaki jest tego koszt. Inwestycje w nieruchomości są nie tylko bezpieczne ale i bardziej korzystne względem ofert bankowych lokat czy obligacji skarbowych.

35

Deweloperów, z którymi współpracujemy

154

Oferty nieruchomości w bazie

15

Dedykowanych specjalistów tylko dla Ciebie

3

Lata na zwrot zainwestowanego kapitału